Kristianna studio

Vybavení

Naše foto studio je vybaveno profesionální osvětlovací technikou, filtry a deseti barevnými variantami papírového pozadí. Nabízíme také stylový interiér, který dle potřeb zákazníků doplňujeme o vhodné doplňky a dekorace. Našim cílem je absolutní spokojenost klientů, takže vybavení budeme i do budoucna dále rozšiřovat.

GODOX SL150 III

LED video světlo Godox SL150W III je světelný zdroj III. generace monolitického typu s vyváženým denním světlem, který se používá jak pro fotografování, tak i pro filmování, online streamování a další studiové práce. Pomocí bezdrátového dálkového ovládání lze nastavit intenzitu od nuly až do plného výkonu světla.
K dispozici máme dva kusy.

GODOX DP600 III

Godox DP600III je profesionální studiový blesk s maximálním zábleskovým výkonem 600 Ws, který lze regulovat. Je výhodou je velmi krátká nabíjecí doba
– na plný výkon se nabije za jedinou sekundu. Ve studiu máme tyto blesky také dva.

SOFTBOX OCTABOX 140 CM

Softboxy jsou příslušenstvím k fotografickým bleskům a další světlům. Používají se k směrování paprsků světelného zdroje a k změkčení a tvarování světla. Octabox je osmiúhelníkový soft box, který využívá svého tvaru k minimálnímu ořezávání světla, které se rozptyluje rovnoměrně a působí přirozeně. Proto se používá hlavně při focení portrétů jednotlivců i skupin. Máme jednou.

SOFT BOX STRIPBOX 35×160 CM S VOŠTINOU

Speciální úzký softbox – stripbox má odnímatelnou voštinu a je speciálně určený pro figurální fotografii. Voština umožňuje lépe usměrnit a také změnit charakteristiku světla jak softboxů, tak i reflektorů a dodá snímku více kontrastu. Je to speciální filtr ve tvaru mřížky nebo včelí plástve z tenkých hliníkových nebo textilních pruhů. Disponujeme dvěma kusy.

BÍLÝ BEAUTY DISH PRO 54 CM

Beauty dish je reflektor, který byl navržen speciálně pro portrétní a glamour fotografie a také pro focení módy. Vytváří tvrdší a dramatičtější světlo než softbox, také ostré stíny. Bílý beauty dish je vhodný hlavně pro fotografování žen a jejich pleti, protože nezvýrazňuje nežádoucí detaily pokožky. Tvrdost jeho světla lze regulovat použitím voštiny a odnímatelného difuzního plátna. Máme jednou.

STANDARDNÍ REFLEKTOR 17 CM

Standardní reflektor s průměrem na výstupu 17 cm patří k základnímu vybavení každého foto studia. Lze ho kombinovat s dalším příslušenstvím. Máme k dispozici dva.

PAPÍROVÉ POZADÍ SAVAGE – 10 BAREVNÝCH VARIANT

Papírové pozadí ve studiovém focení důležitou roli. Pouhá změna barevnosti pozadí může zásadně změnit vyznění celé fotografie. Papírové pozadí značky Savage patří k nejkvalitnějším. Nabízíme ho v deseti barevných variantách,