Kristianna studio

Foto studio - Fotoateliér

Příjemné prostředí a profesionální přístup pomáhá se uvolnit i lidem, kteří nikdy nepózovali. Uchovejte si své speciální okamžiky!

V srdci Prahy najdete unikátní spojení módní značky Kristianna a profesionálního foto studia. Historický dům kousek od Staroměstského náměstí skrývá nevšední interiér, v němž se nabízí profesionální služby: originální módu, kterou si lze koupit nebo i zapůjčit na focení přímo v kamenné prodejně, skvěle vybavené studio, kam se dostanete při vstupu do prodejny po schodech dolů.

K dispozici je také make-up koutek, kam si můžete přivést svého vizážistu a na místě se na focení připravit dle svých představ.

Jedinečná kvalita použitých materiálů a precizní zpracování luxusního tmavého interiéru dolaďují pečlivě vybrané doplňky, které prostředí studia dokreslí dle sezóny či jiné tématiky focení.

 

galerie

Prohlédněte si několik fotografií

Věříme, že nejlepším doporučením pro foto studio, jsou fotografie. Tady jsou. 

Ceník

Podívejte se na náš ceník

Níže uvádíme ceny základních služeb. Pokud byste měli nějaká další přání, budeme se vám snažit vyjít vstříc také individuálně.

Pronájem studia

Již od
1 000 Kč
Víc info
další služby

Nabízíme také služby

Vedle zajištění profesionálního make-upu poskytujeme i další odborné služby na té nejvyšší úrovni.

 

Podcast studio

Natočte si svůj podcast ve skvěle zařízeném studiu, stačí přijít a začít natáčet, o nic jiného se starat nemusíte.

přejít na službu

Fotograf

Jen skutečně profesionální fotograf či fotografka ví jak pracovat ve studiu, aby fotografie zobrazily skutečnou osobnost.

přejít na službu

Pronájem šatů

Na focení si můžete zapůjčit oblečení Kristianna. Určitě najdete něco, co si budete chtít vyzkoušet. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

přejít na službu
cross